Müşteri Hizmetleri

+90262 646 50 29

HAKKIMIZDA


SRC GORUP PROJE A.Ş. KİMDİR?


SRC GROUP PROJE A.Ş. kendi içinde bağımsız yönetimlere sahip şirketler grubudur. Firmamız ondüleli paslanmaz esnek metal hortum üretiminde ciddi bir deneyime sahiptir. Hortum üretiminde mekanik formlama metodu kullanılmaktadır.

Üretim Fabrikamız Ankara - İstanbul otoyoluna oldukça yakın olmasıyla beraber, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına 40 dakika, İstanbul’un 100 km doğusunda bulunan GEBZE İlçesindedir.


SRC GROUP PROJE A.Ş. – Paslanmaz Esnek Metal Hortum Üretiminde Uzmandır.

SRC GROUP PROJE A.Ş. doğalgaz ve güneş enerji sistemleri başta olmak üzere çeşitli sektörlere paslanmaz esnek metal hortum üretmektedir. Ana düşüncemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek kaliteli ürünler üretmektir. SRC GROUP PROJE A.Ş. standart ürün yelpazesinin yanı sıra müşterinin ihtiyaçlarına göre özel ürünler de üretmektedir. Şirketimizin temel prensibi müsterimizin istediği kalite ve hizmetin üzerinde cevap verebilmektir. SRC GROUP PROJE A.Ş. grubu olarak bu hizmetler için gerekli teknik donanım ve profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Paslanmaz esnek metal hortum sektöründe imalatı yapılan izolasyonlu bağlantı elemanları, örgülü ve basınca dayanıklı hortumlar arıyorsanız; birinci sınıf çözümlerle hizmet veren ve birbirini tamamlayan grubumuz faaliyetlerini Türkiye ve Avrupada sürdürmektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ


SRC GROUP PROJE A.Ş. kalite politikası üst yönetim tarafından belirlenmiş olup, aşağıda maddeler halinde bilgilerinize sunulmuştur;

• MÜŞTERİ ODAKLILIK


Müşteri talepleri doğrultusunda, faaliyette bulunduğumuz sektör ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; en uygun maliyet, en iyi kalite ve istenen termin sürelerinde yasa ve mevzuat şartlarına uygun hizmet vererek müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçisi olmak.

• SÜREKLİ GELİŞİM


Kalite yönetim sistemi hedeflerimiz doğrultusunda, ürünlerimizde, proseslerimizde ve sistemimizde gerekli her türlü iyileştirmeyi zamanında ve etkin bir şekilde yaparak, grafiğimizi sürekli yukarı taşımak ve sürekli gelişimi sağlamak.

• EĞİTİM


En değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Her birini işini en iyi yapabilen konuma getirmek, hedefini bilen ve ona ulaşma gayreti gösteren bir anlayışa sahip olmasını sağlamak ve verimliliğini arttırmak amacıyla, eğitim faaliyetleri düzenlemek ve devamlılığını sağlamak.

• KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNDE SÜREKLİLİK


Kalite yönetim sisteminin sürekliliği ve daima iyileştirmesini sağlayarak kalite yönetim sisteminin şartlarına uyacağımızı taahhüt ederiz.

İletişim

Barış, 1803/1. Sk. No:1, 41400 Gebze/Kocaeli

info@srcgroup.com.tr

+0262 646 50 29

+0555 171 59 41

Copyright © 2023 Tüm Hizmetleriyle. @SRCGROUP